Služby

▶ KOMPLETNÍ ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE, PRONÁJMU A NÁKUPU NEMOVITOSTÍ

Máme letité zkušenosti na realitním trhu a víme, jak Vaši nemovitost nabízet a prodávat tak, aby zaujala maximální množství potenciálních zájemců.
Díky ucelenému prodejnímu systému a interní databází zájemců můžeme Vaši nemovitost prodat či pronajmout v rekordně krátkém časovém horizontu, bezpečně a za nejlepší možnou cenu. 
Pomůžeme Vám ale také najít Vaši vysněnou nemovitost a zajistit Vám její nejvýhodnější financování.

sluzby_obr_1

▶ KONZULTAČNÍ ČINNOST A PORADENTVÍ V OBLASTI REALIT

Chcete si svoji nemovitost prodat či pronajmout sami? Ale bezpečně a bez chyb? Neplatit za provizi RK? Vysvětlíme, zkontrolujeme, pomůžeme, zajistíme…
Nabízíme možnost profesionálního poradenství a odborného vedení v jednotlivých fázích realitního obchodu. Pomůžeme Vám vyvarovat se častých a zbytečných chyb, které snižují prodejní cenu či prodlužují dobu prodeje nebo pronájmu. Jistota odborného vedení a bez závazku s realitní kanceláří.

Sluzby_obr_2

▶ PŘÍPRAVA NEMOVITOSTÍ K PRODEJI A PRONÁJMU

Nepodceňte přípravu nemovitosti před inzercí, nemovitost musí jednoznačně zaujmout a být atraktivní. Zvyšuje to její zájem a cenu.
Profesionálně připravíme Vaši nemovitost pro následné focení a natáčení pro potřeby inzerce a prohlídek - pomůžeme Vám s návrhem a úpravou interiéru (tzv. home staging), vyklidíme, vymalujeme, vybavíme, nastylizujeme, nafotíme a natočíme Vaši nemovitost ze všech stran profesionálními fotografy, kameramany a piloty dronů. Naskenujeme interiér laserovým 3D scanem (tzv. matterport), vytvoříme 3D vizualizace, zajistíme povinný průkaz energetické náročnosti budov (tzv. PENB), zkontrolujeme nemovitost z pohledu právních a faktických vad a doporučíme reálnou tržní cenu.

Sluzby_obr_3

▶ SPRÁVA PRONÁJMŮ A INVESTIČNÍCH NEMOVITOSTÍ

Postaráme se o kompletní správu Vaší investiční nemovitosti.
Vyklidíme, vymalujeme, zajistíme její inzerci a pronájem, provedeme výběr spolehlivého a prověřeného nájemníka. Vyhotovíme smluvní dokumentaci, nemovitost předáme a nadále s nájemci komunikujeme za Vás. Řešíme drobné opravy a provádíme následné kontroly stavu nemovitosti tak, aby Vám nemovitost vydělávala a nemuseli jste se o nic starat.

Sluzby_obr_4

▶ INZERCE A REKLAMNÍ ČINNOST V OBLASTI REALIT

Zařídíme inzerci Vaší nemovitosti na realitních serverech v ČR a pomůžeme Vám s její reklamou na sociálních sítích i v terénu. Doporučíme či se postaráme o zpracování nemovitosti, aby inzerce působila profesionálně, lákavě a nezapadla. Kvalita zpracování ovlivňuje počet zájemců, rychlost prodeje i výši kupní ceny.

Sluzby_obr_5

▶ TRŽNÍ ODHADY NEMOVITOSTÍ, GEODETICKÉ SLUŽBY, ENERGETICKÉ ŠTÍTKY, HOME STAGING

Zpracujeme kvalifikovaný tržní odhad nemovitosti pro dědické řízení či prodej, vyhotovíme průkazy energetické náročnosti budov PENB (tzv. energetické štítky). Zajistíme geodetické služby při dělení pozemků či zaměřování staveb. Zařídíme kompletní home staging – nemovitost vyklidíme, vymalujeme, upravíme, vybavíme a nastylizujeme její interiér pro účely následné inzerce či prohlídek.

Sluzby_obr_6

▶ VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMŮ

Nabízíme výstavbu zděných rodinných domů a dřevostaveb ve variantách hrubé stavby nebo realizace na klíč. Zajišťujeme veškeré práce včetně zemních a stavebních prací, vodoinstalace, elektroinstalace, realizace oken a dveří, omítek, obkladů, dlažeb, podlah, zateplení a střech. 

Sluzby_obr_7

▶ REKONSTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

Zajišťujeme částečné i kompletní rekonstrukce domů a bytů.
Poskytujeme veškeré stavební a zemní práce, vodoinstalace, elektroinstalace, rekonstrukce kuchyní a koupelen, opravy omítek, výměny oken a dveří, podlah, realizujeme střechy, zateplení i venkovní úpravy.

Sluzby_obr_8

▶ MANAGEMENT STAVEB

Nechte nepříjemnosti na nás. Ušetříme Vám čas a stres spojený s obíháním úřadů kolem stavebního povolení nebo se zadáváním poptávek a posuzováním nabídek realizačních firem či materiálu. Nabízíme též kompletní koordinací prací na stavbě.

Sluzby_obr_9

▶ INTERIÉROVÝ DESIGN

Zajistíme návrh a realizaci interiéru Vaší nemovitosti na klíč.
Vyklidíme, zrekonstruujeme, vymalujeme, vytapetujeme a zařídíme interiér vnitřním vybavením podle Vašich požadavků a představ. Spolupracujeme s ověřenými dodavateli.

Sluzby_obr_10

▶ FINANČNÍ A MAJETKOVÉ PORADENSTVÍ

Poskytujeme vysoce profesionální finanční a majetkové poradenství a správu majetku na míru každého klienta. Nabízíme nezávislé služby bankovních i nebankovních domů. Zajišťujeme kompletní hypoteční servis, pojištění, spoření či investice. Zakládáme si na důvěře, dlouhodobé spolupráci a odborném servisu na nejvyšší úrovni.

Sluzby_obr_11

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
lname: phone: